    Model no: USE-500LDA
    Brand: UNI SEC
    ALU: 23535
    Color:
     BLACK
    Uni Sec – Safe
    Brand: Uni Sec
    Model: USE-500LDA
    Color: Black
    Access Type: Electronic Keypad + Override Key Lock
    Battery Type: x4 AA Batteries (not included)
    Material: Steel
    Dimension (W x D x H): 350 x 310 x 500mm (13.8” x 12.2” x 19.7”)