    Model no: CF-MT-E011-120X70-G
    ALU: 39178
    Color: DARK GREY
    Explore More Dining Tables
    Assembly Charge - MVR 100
    The assembly service is available below in the "Frequently Bought Together"
    Total below shows Product + Assembly
    Dining Table
    Full Steel
    Model: CF-MT-E011-120X70-G
    Color: Dark Grey
    Material: Steel
    Features:
      • Sleek, modern finish complements any setting.
      • Solid and stable design ensures reliable support.
      • Fully constructed from durable steel for lasting strength.
    Dimension:
    Width x Depth x Height
    Millimeter (mm):
    W 1200 x D 700 x H 725mm
    Inch (”):
    W 47.2” x D 27.6” x 28.5”
    Feet (') Inch ("):
    W 3'11" x D 2'4" x H 2'5"