    Model no: DL333109
    Brand: DELI TOOLS
    ALU: 6975495591514
    Color: BLACK/YELLOW
    Brand – Voltage Tester
    Battery Tester (1.5V/9V)
    Brand: Deli Tools
    Model: DL333109
    Color: Black/Yellow
    Measurable Battery Types: 1.5V / 9V
      • D Battery
      • C Battery
      • N Battery
      • AA Battery
      • AAA Battery
      • AAAA Battery
      • 9V Battery
      • LR44 Button Battery
    Material: ABS Plastic
    Dimension (W x D x H): 60 x 28 x 109mm (2.4” x 1.1” x 4.3”)